Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
20 Ekim 2020 Salı 16:55:09
futbol
17:00İçel İY - Payaşspor (A Spor HD)Canlı
tenis
16:30Lindstedt/Auger Aliassime - Purcell/SavilleCanlı
futbol
16:22Bastion Minsk - Kings MinskCanlı
basketbol
16:00United Generations - REGCanlı
basketbol
16:00Kayseri Basket - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)Canlı
futbol
15:45Šmartno 1928 - KrkaCanlı
futbol
15:45Napredak Kruševac - ZarkovoCanlı
futbol
15:15Hanoi T&T - Hong Linh Ha TinhCanlı
tenis
15:05Ivan Volodkevich - Aleksey MatyushCanlı
basketbol
15:00Shanghai Dongfang Sharks - Shanxi Fenjiu LoongsCanlı
basketbol
15:00Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Golden BullsCanlı
basketbol
15:00Chi Minh City Wings - Danang DragonsCanlı
futbol
14:30Progresul Spartac Bükreş - Rapid BucureștiCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
17:00İçel İdman Yurdu - Payasspor
tenis
17:00Matos/Meligeni Rodrigues Alves - Zielinski/Reese
futbol
17:00Rudar Labin - Inter Zapresic
futbol
17:00Deportes Iquique - Deportes La Serena
tenis
17:00Lukas Lacko - Hans Rehberg
tenis
17:00Mayo Hibi - Varvara Lepchenko
tenis
17:00Renata Zarazua - Asia Muhammed
tenis
17:00Ruppert/Herrmann - Bechri/Ibbou
tenis
17:00Dougaz/Mansouri - Ivanov/Kachmazov
basketbol
17:00Apollon Patras - Kavala
futbol
17:30Bahlinger - Schott Mainz
futbol
17:30Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali
tenis
17:30Monroe/Fritz - Norrie/Evans
tenis
17:30Nielsen/Puetz - Bolelli/Gonzalez
tenis
17:30Kolar/Olivetti - Romboli/Yang
tenis
17:30Clara Tauson - Tessah Andrianjafitrimo
tenis
17:30Kayla - Maria Camila Osorio Serrano
tenis
17:30Alvisi/Benvegnu - Mettraux/Semenistaja
tenis
17:30Vishnevskaya/Ureke - Ignatjeva/Kanev
tenis
17:30Blinkova/Kudermetova - Linette/Teichmann
futbol
17:40Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
futbol
17:40Al-Salmiya - Khaitan Sporting Club
futbol
18:00Panevezys - Riteriai
futbol
18:00Banga Gargždai - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
18:00Lija Athletic - Gżira United
futbol
18:00Tarxien Rainbows - Santa Lucía
futbol
18:00Milsami - Zimbru Chișinău
tenis
18:00Brkic/Skugor - Klaasen/Mclachlan
tenis
18:00Nicolas Barrientos - Viktor Durasovic
tenis
18:00Ajdukovic/Hardt - Baez/Sanchez Izquierdo
tenis
18:00Jebens/Obert - Tseng/Ugo Carabelli
basketbol
18:00Wakrah - Al-Arabi
futbol
18:25Ohud Medina - Jeel Club
basketbol
18:30Basket Kotka - Salon Vilpas Vikings
futbol
18:30SalPa - Kaarinan Pojat
futbol
18:30Mikkelin Palloilijat - Kotka
futbol
18:30Musan Salama - Vaasan Palloseura
futbol
18:30Akatemia - Jaro
tenis
18:30Maximilian Marterer - Mikael Torpegaard
tenis
18:30Begemann/Pel - Lenz/Maden
tenis
18:30Eugenie Bouchard - Katie Volynets
tenis
18:30Magdalena Frech - Claire
basketbol
18:30Juventus Utena - Suduva-Mantinga Marijampole
basketbol
18:30Dzūkija - Pieno žvaigždės
futbol
18:45Al-Shahaniya Sports Club - Lusail
futbol
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - Partizan (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Samsunspor
futbol
19:00Oberachern - Pforzheim
basketbol
19:00Bahçeşehir Koleji - Partizan
basketbol
19:00Levallois Metropolitans - Mornar Basket
tenis
19:00Nishikori/Uchiyama - Martin/Rojer
tenis
19:00Ankita Raina - Gabriela Talaba
tenis
19:00Veronica Cepede Royg - Marie Benoit
tenis
19:00Kichenok/Niculescu - Olaru/Friedsam
basketbol
19:00Ahli Manama - Manama
basketbol
19:00Rueil - Etoile Angers
basketbol
19:00Al-Zohoor - Ittihad
tenis
19:00Danilo Petrovic - Dennis Novak
tenis
19:00Jannik Sinner - James Duckworth
tenis
19:00Katerina Siniakova - Cori Gauff
futbol
19:00Rudar Velenje - Maribor
futbol
19:15Al-Merrikh - Wadi
futbol
19:30Avusturya Lustenau - Bregenz
futbol
19:30Gerasdorf - Schwechat
futbol
19:30Union La Calera - Huachipato
tenis
19:30Mats Rosenkranz - Maxime Cressy
basketbol
19:30Andrezieux Boutheon - USAP
tenis
19:30Richard Gasquet - Alex De Minaur
basketbol
19:34Koping Stars - Borås Basket
futbol
19:45Breda - Cambuur
futbol
19:45Eindhoven - N.E.C.
futbol
19:55Dinamo Kiev - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Zenit - Club Brugge (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:55Yarmouk Kuwait - Tadamun
futbol
19:55Burgan Sports Club - Qadsia
futbol
19:55Dynamo Kyiv - Juventus
futbol
19:55Zenit Saint Petersburg - Club Brugge
futbol
20:00Karşıyaka - Bergama Bld. (A Spor HD)
basketbol
20:00Zadar - Skrljevo
futbol
20:00Karşıyaka - Bergama Belediyespor
futbol
20:00Dynamo Dresden - Zwickau
futbol
20:00Uerdingen 05 - Wehen Wiesbaden
futbol
20:00Verl - Magdeburg
futbol
20:00Turkgucu Ataspor - Lübeck
futbol
20:00Waldhof Mannheim - Hansa Rostock
futbol
20:00Astoria Walldorf - 08 Homburg
futbol
20:00Frankfurt - Elversberg
futbol
20:00Kickers Offenbach - Giessen
futbol
20:00Hoffenheim - 1846
futbol
20:00Aalen - Hessen Kassel
futbol
20:00Hunfelder - Baunatal
futbol
20:00Sportfreunde Kladow - Polar Pinguin
futbol
20:00Donau - Koma Elektra
futbol
20:00Heiligenkreuz - Weinland Gamlitz
futbol
20:00Mettersdorf - Voitsberg
futbol
20:00Allerheiligen - Deutschlandsberger
futbol
20:00Esbjerg - Hvidovre
futbol
20:00Kolding - Hobro
futbol
20:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
20:00Thun - Winterthur
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - 1900
futbol
20:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
futbol
20:00Sūduva Marijampolė - Zalgiris Kaunas
futbol
20:00Shrewsbury Town - Bristol Rovers
futbol
20:00Cheltenham Town - Scunthorpe United
tenis
20:00Rehberg/Stebe - Weindl/Schnaitter
tenis
20:00Lane/Martinez - Abou Boutros/Kalyanpur
tenis
20:00Dolehide/Mcnally - Baptiste/Osuigwe
basketbol
20:00Sencur - Nova Gorica Mladi
basketbol
20:00Podcetrtek - Celje
basketbol
20:00Barcelona Bàsquet - Delteco
futbol
20:30Kriens - Grasshopper Club Zürich
futbol
20:30Neusiedl am See 1919 - Wiener Viktoria
futbol
20:30Kirchbichl - Innsbruck
futbol
20:30Chaves - Oliveirense
futbol
20:30Gillingham - Portsmouth
futbol
20:30Morecambe - Mansfield Town
tenis
20:30Fernando Verdasco - John Millman
tenis
20:30Barbora Zahlavova Strycova - Jabeur
futbol
20:45Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
futbol
21:00Amparo Athletico Club - Brasilis
futbol
21:00Flamengo - Sociedade Esportiva Itapirense
futbol
21:00Jabaquara Atlético Clube - Osasco
futbol
21:00Maua - Barcelona Esportivo Capela
futbol
21:00União Mogi das Cruzes - Mogi Das Cruzes
basketbol
21:00Dolomiti Energia Trentino - Cedevita Olimpija
futbol
21:00Accrington Stanley - Fleetwood Town
futbol
21:00Blackpool - Charlton Athletic
futbol
21:00Doncaster Rovers - Ipswich Town
futbol
21:00Hull City - Wimbledon
futbol
21:00Lincoln City - Plymouth Argyle
futbol
21:00Oxford United - Milton Keynes Dons
futbol
21:00Sunderland - Crewe Alexandra
futbol
21:00Wigan Athletic - Peterborough United
futbol
21:00Barrow - Bolton Wanderers
futbol
21:00Cambridge United - Port Vale
futbol
21:00Colchester United - Forest Green Rovers
futbol
21:00Exeter City - Crawley Town
futbol
21:00Oldham Athletic - Carlisle United
futbol
21:00Stevenage - Newport County
futbol
21:00Tranmere Rovers - Leyton Orient
futbol
21:00Aberdeen - Hamilton Academical
basketbol
21:00Orchies - Mulhouse Basket
basketbol
21:00Gamarde - Toulouse
basketbol
21:00Vosges - Maritime Boulogne
tenis
21:00Zizou Bergs - Albert Ramos
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
21:00Rochelle Rupella - Union Tarber Lourdes
basketbol
21:00Union Basket Chartres Metropole - Caen Basket Calvados
basketbol
21:00Union Rennes - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Metropole - Lorient
basketbol
21:00Saint Quentin - Lille Metropole Basket
basketbol
21:00BBC - Patriots Kigali
basketbol
21:30Dijon - Keravnos (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Iberostar Tenerife - Bakken Bears (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:30B36 Torshavn - 07 Vestur
futbol
21:30Nuneaton Town - Ives Town
futbol
21:30Scarborough Athletic - Whitby Town
basketbol
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Bakken Bears
basketbol
21:30Dijon Bourgogne - Keravnos
basketbol
21:30Stade de Vanves - Bordeaux
basketbol
21:30Vendee Challans Basket - Sables Vendee
basketbol
21:40Piratas de Bogota - Condores Cundinamarca
basketbol
21:45Joventut Badalona - Venezia (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45Flint Town United - Bala Town
futbol
21:45North Leigh - Neots Town
futbol
21:45Winchester City FutbolClub - Bristol Manor Farm
futbol
21:45Chichester City - Cray Valley Paper Mills
futbol
21:45Hastings United - Three Bridges
futbol
21:45Brightlingsea Regent - Leatherhead
futbol
21:45Cheshunt - Hornchurch
futbol
21:45East Thurrock United - Horsham
futbol
21:45Enfield Town - Margate
futbol
21:45Lewes - Merstham
futbol
21:45Wingate & Finchley - Corinthian-Casuals
futbol
21:45Glossop North - Frickley Athletic
futbol
21:45Marske United - Ossett United
futbol
21:45Newcastle Town - Ilkeston
futbol
21:45Ramsbottom United - Kendal Town
futbol
21:45Runcorn Linnets - Tadcaster Albion
futbol
21:45Sheffield - Lincoln United
futbol
21:45Stamford - Worksop Town
futbol
21:45Sutton Coldfield Town - Kidsgrove Athletic
futbol
21:45Workington - Clitheroe
futbol
21:45Atherton Collieries - Bamber Bridge
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Stafford Rangers
futbol
21:45Buxton - Mickleover Sports
futbol
21:45United of Manchester - Lancaster City
futbol
21:45Gainsborough Trinity - Stalybridge Celtic
futbol
21:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
21:45South Shields - Morpeth Town
futbol
21:45Warrington Town - Nantwich Town
futbol
21:45Galway United - Drogheda United
futbol
21:45San Giovanni - Murata
futbol
21:45Virtus - Folgore Falciano Calcio
basketbol
21:45FIATC Joventut Badalona - Reyer Venezia Mestre
futbol
21:45Bristol City - Middlesbrough
futbol
21:45Coventry City - Swansea City
futbol
21:45Huddersfield Town - Derby County
futbol
21:45Millwall - Luton Town
futbol
21:45Norwich City - Birmingham City
futbol
21:45Nottingham Forest - Rotherham United
futbol
21:45Burton Albion - Rochdale
futbol
21:45Northampton Town - Swindon Town
tenis
21:45Kawa/Frech - Arruabarrena/Errani
tenis
21:45Kawaguchi/Osorio Serrano - Bouchard/Lepchenko
futbol
21:45Bradford City - Walsall
futbol
21:45Grimsby Town - Harrogate Town
futbol
21:45Salford City - Southend United
futbol
21:45Wealdstone - Chesterfield
futbol
22:00Barcelona - Ferencvaros (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Rennes - Krasnodar (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Paris Saint Germain - Manchester United (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Leipzig - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Lazio - B.Dortmund (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Chelsea - Sevilla (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00São José Esporte Clube - Suzano
futbol
22:00Pyramids - Horoya
futbol
22:00FC - Den Bosch
futbol
22:00Chelsea - Sevilla
futbol
22:00O'Higgins - Curicó Unido
futbol
22:00Barcelona - Ferencvárosi
futbol
22:00Paris Saint-Germain - Manchester United
futbol
22:00Leipzig - İstanbul Başakşehir
futbol
22:00Lazio - Borussia Dortmund
futbol
22:00Stade Rennais - Krasnodar
futbol
22:00Reading - Wycombe Wanderers
futbol
22:00ChievoVerona - Brescia Calcio
futbol
22:00Pisa 1909 - Monza Brianza 1912
futbol
22:00Cittadella - Pordenone Calcio
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Reggiana 1919
futbol
22:00Empoli - SPAL
futbol
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
futbol
22:00Frosinone Calcio - Virtus Entella
futbol
22:00Reggina Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Vicenza Calcio - Salernitana 1919
futbol
22:15Ħamrun Spartans - Birkirkara
futbol
22:15Zejtun Corinthians - Balzan
basketbol
22:15Real Madrid Baloncesto - Obradoiro
futbol
22:30Estoril Praia - Feirense
futbol
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Grêmio Esportivo Brasil
tenis
22:45Kania/Piter - Sharma/Sherif
tenis
22:45Vickery/Minnen - Doi/Stojanovic
tenis
22:50Kania/Piter - Abdel-Aziz/Sharma
basketbol
23:00Moscavide - Scalipus
futbol
00:00Deportivo La Guaira - Trujillanos
tenis
00:15Danilina/Raina - Broady/Routliffe
tenis
00:15Lorenzo/Loeb - Arconada/Kostyuk
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Atlante
futbol
01:15Santos - Defensa (S SPORT HD)
futbol
01:15Club Olimpia - Delfin
futbol
01:15Santos - Defensa y Justicia
futbol
01:15Maceio - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:15Esporte Clube Juventude - Avaí Futebol Clube
futbol
01:15Oeste Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
basketbol
02:00Paulo - Osasco
futbol
03:05Atletico Morelia - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
basketbol
03:15Stockolmo - Olvivol Mundial
futbol
03:30River Plate - LDU Quito (S SPORT HD)
futbol
03:30Nashville - Dallas
futbol
03:30Peñarol - Clube Atlético Paranaense
futbol
03:30Club Atlético River Plate - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
03:30Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30São Paulo - Deportivo Binacional
futbol
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:30Operario Ferroviario - Cruzeiro Esporte Clube
basketbol
03:40Cali de Santiago - Caribbean Storm Cimarrones
futbol
05:05Tampico Madero - Pumas Tabasco
futbol
08:00Honiara City - Solomon Warriors
futbol
10:30Shenzhen - Tianjin Teda
tenis
11:00A. Behar/Escobar - Kirkin/Kirci
tenis
11:00Ivashka/Ferreira Silva - Goransson/Sitak
tenis
11:00Polansky/Popko - Galloway/Lammons
futbol
11:00Chi Minh City - Dinh
futbol
11:00Dong - Kon
futbol
11:00Vinh Long - Binh Thuan
futbol
11:00Huda Hue - FC
futbol
11:00Kızıljar - Taraz
futbol
11:30Cong An Nhan - Trieu Minh
futbol
11:30TTBD Phu Dong - Vietnam
futbol
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
futbol
11:45ACDC - Banbueng
futbol
11:45Kabinburi - Pattaya Discovery United
futbol
11:45Kanjanapat Group - Thong
futbol
11:45KohKwang - Royal Thai Fleet
futbol
11:45Mahasarakham United - Khonkaen Mordindang
futbol
11:45Muang Loei United - Udon United
futbol
11:45Muangkan United - Saraburi United
futbol
11:45Northern Tak United - Nan
futbol
11:45Rayong United - Kaeo City
futbol
11:45Samut Songkhram - Pathumthani Üniversitesi
futbol
11:45Thonburi United - Royal Thai Army
tenis
12:00Borna Gojo - Clarke
tenis
12:00Maxime Janvier - Benjamin Bonzi
tenis
12:00Sebastian Ofner - Altuğ Çelikbilek
futbol
12:00Gold Coast United - Gold Coast Knights
futbol
12:00Force - Samut Prakan Customs United
futbol
12:00Assumption United - Bang Pa-in Ayutthaya
futbol
12:00Chamchuri United - Prime Bangkok
futbol
12:00Chiangrai Larnna - Kamphaeng Phet
futbol
12:00Grakcu Sai Mai United - Kasem Bundit Üniversitesi
futbol
12:00Hin City - Thawi Watthana Samut Sakhon
futbol
12:00Inter Bangkok - Siam
futbol
12:00Surat Thani - Phattalung
futbol
12:00Ubon Kruanapat - Yasothon
futbol
12:00Tuan Tu Phu - Dinh
tenis
12:00Amanda Anisimova - Elise Mertens
tenis
12:00Anett Kontaveit - Sara Sorribes Tormo
tenis
12:00Elina Svitolina - Maria Sakkari
tenis
12:00Jelena Ostapenko - Petra Martic
tenis
12:00Victoria Azarenka - Barbora Krejcikova
futbol
12:00Vissel Kobe - Kashima Antlers
futbol
12:30Brisbane City - Peninsula Power FutbolClub
futbol
12:30Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
futbol
12:30Dong Nai - Tien Giang
basketbol
13:00Egis - Seoul SK Knights
futbol
13:00Erok Spor - Arnavutköy Belediyesi
futbol
13:00Erokspor - Arnavutköy Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Qaradağ - Keshla
futbol
13:00Kataller Toyama - Vanraure Hachinohe
futbol
13:00Albirex Niigata - Fagiano Okayama
futbol
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Machida Zelvia - Avispa Fukuoka
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
futbol
13:00Mito HollyHock - Montedio Yamagata
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu
futbol
13:00Tokyo Verdy - Júbilo Iwata
futbol
13:00Marines Eureka - Chanthaburi
futbol
13:00Rajpracha - Singha GB Kanchanaburi
futbol
13:30Giresunspor - Adanaspor
futbol
13:30Giresunspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
13:30Giresunspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30Tochigi - Ryūkyū
futbol
13:30Shonan Bellmare - Sagan Tosu
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
futbol
14:00Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor
futbol
14:00Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediyespor
futbol
14:00Hacettepe - Kahramanmaraşspor
futbol
14:00Karacabey Belediyespor - Belediye Vanspor
futbol
14:00Mamak - Eyüpspor
futbol
14:00Manisa - Ergene Velimeşe Spor
futbol
14:00Pendikspor - Konyaspor 1922
futbol
14:00Sakaryaspor - Pazarspor
futbol
14:00Sarıyer - Ankara Demirspor
futbol
14:00Serik Belediyespor - Turgutluspor
futbol
14:00Utaş Uşakspor - Erzincanspor
futbol
14:00Zonguldak Kömürspor - Amedspor
basketbol
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Legia Warsaw - Legionovia Legionowo
futbol
14:00Lamphun Warrior - Kwae
futbol
14:00Nonthaburi United - North Bangkok Üniversitesi
futbol
14:3068 Yeni Aksarayspor - Malatya Yeşilyurt
futbol
14:30Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
futbol
14:30Concordia Chiajna - Mioveni
futbol
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploiești
futbol
14:30Axiopolis - Farul Constanța
futbol
14:30Sanmartin - Comuna Recea
futbol
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
14:30Ghiroda - Poli Timisoara
futbol
14:30Husana Husi - Focsani
futbol
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea Călărași
futbol
14:30Somuz Falticeni - Ceahlăul Piatra Neamț
futbol
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii Targu
futbol
14:30Chachoengsao - Bankhai United
futbol
14:35Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune
futbol
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)
futbol
15:00Tekirdağspor - Silivrispor
futbol
15:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
15:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
15:00Podgorica - Jezero Plav
futbol
15:00Zeta - Ibar Rozaje
futbol
15:00Iskra Danilovgrad - Titograd
futbol
15:00Petrovac - Dečić
futbol
15:00Mačva Šabac - Metalac Gornji Milanovac
futbol
15:00Beltinci - Domžale
futbol
15:00Radomlje - Tabor Sežana
futbol
15:00Al-Sahel Tartus - Al-Wathba
futbol
15:00Al-Talia - Jableh
futbol
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Shorta Damascus
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
futbol
15:00Al-Karamah - Harjaleh
futbol
15:00Hurriya - Al-Wahda SC Damascus
futbol
15:00Hutteen - Tishreen
futbol
15:00Krystal Kherson - Hirnyk-Sport Komsomolsk
futbol
15:00Prykarpatye - Nyva Ternopil
futbol
15:00VPK-Agro Magdalinovka - Chornomorets Odesa
futbol
15:00Mykolaiv - Veres Rivne
futbol
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal Tula
futbol
15:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskova
futbol
15:30Gwarek - Polonia Nysa
futbol
15:30Mladost Lučani - Dinamo Vranje
futbol
15:30Novi Pazar - Čukarički
futbol
15:30FK - Kolubara Lazarevac
futbol
15:30radnicki Pirot - Proleter Novi
futbol
15:30Voždovac - Fraficar Beograd
futbol
15:30Novi Boegrad - Inđija
futbol
15:30Kabel Novi - Radnik Surdulica
futbol
15:30Trayal - Backa Topola
futbol
15:30Potencia - Los Halcones
futbol
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor
futbol
16:00Krupa na Vrbasu - Sarajevo
futbol
16:00Rudar Kakanj - Borac Banja Luka
futbol
16:00Rudar Prijedor - Zvijezda 09
futbol
16:00Velež Mostar - Široki Brijeg
futbol
16:00Željezničar Sarajevo - Gorazde
futbol
16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina
futbol
16:00Südtirol - Carpi 1909
futbol
16:00Paganese Calcio 1926 - Virtus Francavilla
futbol
16:00Città di Palermo - Turris Neapolis 1944
futbol
16:00Belluno 1905 - Ambrosiana
futbol
16:00Calcio Chieri 1955 - Legnano
futbol
16:00Nocerina - Sassari Torres 1903
futbol
16:00Aglianese - Bagnolese
futbol
16:00Casale Calcio - Gozzano
futbol
16:00Castrovillari - Santa Maria Cilento
futbol
16:00Nasaf Qarshi - AGMK
futbol
16:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
futbol
16:00Podhale - Podlasie
futbol
16:00Alliance Lipova Dolina - Volyn Lutsk
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - Khimki
futbol
16:30Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
futbol
17:00Tirsense - Olimpico Montijo
futbol
17:00Orenburg - Soçi
futbol
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
futbol
17:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
futbol
17:00Brezice - Olimpija Ljubljana
futbol
17:00Metallist 1925 - Avanhard Kramatorsk
futbol
17:15Apollon Smyrni - Giannina
futbol
17:30Espanyol - Mirandés
futbol
18:00Orlando City - Richmond Kickers
futbol
18:00Szeged 2011 - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
18:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
futbol
18:00Elana Toruń - Starogard Gdanski
futbol
18:00Dynamo Bryansk - Tambov
futbol
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
futbol
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
futbol
18:30Waalwijk - Zwolle
basketbol
18:30Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola
basketbol
18:30Kataja Basket Club - UU-Korihait Uusikaupunki
basketbol
18:30Lahti - Nokia
basketbol
18:30Lapuan Korikobrat - Kauhajoen Karhu
basketbol
18:30Pyrintö Tampere - Kaarinan
futbol
18:30Kajaani - MYPA
futbol
18:30Casertana - Catanzaro 1929
futbol
18:30AlbinoLeffe - Renate
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
futbol
18:40Górnik Łęczna - Arka Gdynia
futbol
18:45Al-Duhail - Sadd
futbol
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
basketbol
19:00Panevezys Lietkabelis - Antwerp Giants
futbol
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
basketbol
19:00Nizhny Novgorod - Falco KC Szombathely
futbol
19:00Altınordu - Altay
futbol
19:00Balıkesirspor - Boluspor
futbol
19:00Kocaelispor - İnegölspor
futbol
19:00Fethiyespor - Nazilli Belediyespor
basketbol
19:00Nizhny Novgorod - Falco Szombathely (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Skive - Vendsyssel
futbol
19:00Mantova - Matelica
futbol
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
futbol
19:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
futbol
19:00Chertanovo Moskova - FC
futbol
19:00Veles Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
19:00Javor Ivanjica - Radnički 1923
futbol
19:00Koper - Aluminij
futbol
19:00Triglav Kranj - Celje
basketbol
19:15Promitheas Patras - Nanterre
basketbol
19:30Lokomotiv Kuban - MoraBanc Andorra
futbol
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:30Start Lublin - Basket Zaragoza 2002
basketbol
19:30AEK - Tsmoki Minsk (tivibu SPOR HD)
futbol
19:30Sonnenhof Großaspach - Stuttgart
futbol
19:30Werder Bremen - Oberneuland
futbol
19:30Biesingen - Bildstock
futbol
19:30Fremad Amager - Helsingør
futbol
19:30Atletico Arezzo - Calcio Padova
futbol
19:30Legnago Salus - Perugia Calcio
futbol
19:30Pesaro - Triestina Calcio
futbol
19:30Potenza - Teramo
futbol
19:30Viterbese Castrense - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Livorno Calcio - Novara Calcio
futbol
19:30Alessandria Calcio 1912 - Grosseto
futbol
19:30Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
futbol
19:30Ksar - Police
futbol
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
futbol
19:30Hamburger - Erzgebirge
futbol
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
futbol
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
basketbol
20:00Bursaspor - Gran Canaria
basketbol
20:00Budućnost Podgorica - Ratiopharm
basketbol
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
futbol
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
futbol
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
futbol
20:00Hallescher - Meppen
futbol
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
futbol
20:001860 München - Saarbrucken
futbol
20:00Rot-Weiss Koblenz - Pirmasens
futbol
20:00Balingen - Bayern Alzenau
futbol
20:00Steinbach - Freiburg
futbol
20:00Wolfsburg - Schwarz-Weiß Rehden
futbol
20:00Fernvald - Waldgirmes
futbol
20:00Rot-Weiss Walldorf - Ginsheim
futbol
20:00Neuhof 1910 - Hanau 93
futbol
20:00Lehnerz - Buchonia Flieden
futbol
20:00Türk Gücü Friedberg - Dietkirchen
futbol
20:00Charlottenburg Berlin - Berliner
futbol
20:00Wittenauer SC Concordia - Wilmersdorf
futbol
20:00First Vienna - 13
futbol
20:00Dellach-Gail - Völkermarkt
futbol
20:00Fortuna 05 - Avusturya XIII
futbol
20:00Lugo - Girona
futbol
20:00LAC-Inter - Nußdorfer
futbol
20:00Ponferradina - Tenerife
futbol
20:00Køge - Fredericia
futbol
20:00Las Palmas - Castellon
futbol
20:00Landskrona BoIS - Lindome
futbol
20:00Lecce - Cremonese
futbol
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
futbol
20:00Dalkurd - Sundsvall
futbol
20:00Degerfors - Örgryte
futbol
20:00Norrby - Halmstads
futbol
20:00Östers - Umeå
futbol
20:00Vasteras - Akropolis
futbol
20:30Heeslinger - Spelle-Venhaus
futbol
20:30Strausberg - Hertha 03 Zehlendorf
futbol
20:30Essling - Siemens
futbol
20:30Helfort 15 - Wienerberg
futbol
20:30KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
futbol
20:30Vilbel - Erlensee
futbol
20:30Viktoria Griesheim - Steinbach
futbol
20:30Rot-Weiß Hadamar - 1931 Eddersheim
futbol
20:30Kleve - Velbert
futbol
20:30Meerbusch - Schwarz-Weiß Essen
futbol
20:30Sportfreunde Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord
futbol
20:30SpVgg 04 Ratingen - SSVg Velbert
futbol
20:30TuRU Düsseldorf - Mönchengladbach 1894
futbol
20:30Velbert - Jahn Dinslaken-Hiesfeld
futbol
21:00Zeilsheim - Hessen Dreieich
futbol
21:00Siegburger SV 04 - Duren
futbol
21:00Niederwenigern - Cronenberger
futbol
21:00Progrès Niedercorn - Swift Hesperange
futbol
21:00Racing FC Union Lüksemburg - Rodange 91
basketbol
21:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Champagne Chalons-Reims Basket
basketbol
21:30Banco di Sardegna Sassari - Galatasaray Medical Park
basketbol
21:30BS Sassari - Galatasaray (A Spor HD)
basketbol
21:30Cholet Basket - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
futbol
21:45Cardiff City - Bournemouth
futbol
21:45Queens Park Rangers - Preston North
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
futbol
21:45Stoke City - Barnsley
futbol
21:45Watford - Blackburn Rovers
basketbol
22:00Virtus Granarolo Bologna - Monako
futbol
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
futbol
22:00Ajax - Liverpool
futbol
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
futbol
22:00Midtjylland - Atalanta
futbol
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
futbol
22:00Manchester City - Porto
futbol
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
futbol
22:30Sabadell - Alcorcón
futbol
22:30Fuenlabrada - Logroñés
futbol
22:30Almería - Cartagena
futbol
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
futbol
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
futbol
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
futbol
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
futbol
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
futbol
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
futbol
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
futbol
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
futbol
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
futbol
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Leganés - Real Zaragoza
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
futbol
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
futbol
19:55Young Boys - Roma
futbol
19:55Dundalk - Molde
futbol
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
futbol
19:55Rijeka - Real Sociedad
futbol
19:55Lech Poznań - Benfica
futbol
19:55PAOK - Omonia
futbol
19:55CSKA Sofia - Cluj
futbol
19:55Eindhoven - Granada
futbol
19:55Napoli - Alkmaar
futbol
19:55Rapid Wien - Arsenal
futbol
19:55Standard Liège - Rangers
futbol
20:00Mallorca - Albacete Balompié
futbol
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
basketbol
20:00Žalgiris - Valencia
basketbol
21:00Alba Berlin - Saski Baskonia
basketbol
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
basketbol
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
futbol
22:00Sparta Prague - Lille
futbol
22:00Celtic - Milan
futbol
22:00Slovan Liberec - Gent
futbol
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
futbol
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
futbol
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
futbol
22:00Braga - Athens
futbol
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
futbol
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
futbol
22:00Villarreal - Sivasspor
futbol
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
futbol
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Málaga - Sporting de Gijón
futbol
03:30Boca Juniors - Caracas
futbol
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
futbol
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
futbol
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
futbol
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
futbol
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
futbol
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
futbol
19:30Nurnberg - Karlsruher
futbol
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
futbol
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
basketbol
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
futbol
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:30Anadolu Efes - ASVEL Lyon-Villeurbanne
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
basketbol
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
futbol
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Stuttgart - Köln
futbol
21:45Kortrijk - Anderlecht
futbol
21:45Nottingham Forest - Derby County
futbol
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
futbol
21:45Sassuolo Calcio - Torino
basketbol
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
futbol
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
futbol
22:00Stade Rennais - Angers
futbol
22:00Aston Villa - Leeds United
futbol
22:00Elche - Valencia
futbol
22:30Tondela - Portimonense
futbol
03:30Nashville - İngiltere Revolution
futbol
03:30Puebla - Club León
futbol
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
futbol
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
futbol
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
futbol
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
futbol
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
futbol
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
futbol
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
futbol
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
futbol
14:00Darmstadt 98 - Pauli
futbol
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
futbol
14:00Dynamo Moskova - Soçi
futbol
14:30Watford - Bournemouth
futbol
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
14:30West Ham United - Manchester City
futbol
16:00Häcken - Mjällby
futbol
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
futbol
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Atalanta - Sampdoria
futbol
16:30Leipzig - Hertha
futbol
16:30Union Berlin - Freiburg
futbol
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
futbol
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
futbol
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
futbol
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
futbol
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
futbol
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
futbol
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
futbol
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
futbol
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
futbol
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
futbol
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
futbol
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
basketbol
16:00United Generations - REGCanlı
basketbol
16:00Kayseri Basket - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)Canlı
basketbol
15:00Shanghai Dongfang Sharks - Shanxi Fenjiu LoongsCanlı
basketbol
15:00Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Golden BullsCanlı
basketbol
15:00Chi Minh City Wings - Danang DragonsCanlı
basketbol
17:00Apollon Patras - Kavala
basketbol
18:00Wakrah - Al-Arabi
basketbol
18:30Basket Kotka - Salon Vilpas Vikings
basketbol
18:30Juventus Utena - Suduva-Mantinga Marijampole
basketbol
18:30Dzūkija - Pieno žvaigždės
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - Partizan (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Koleji - Partizan
basketbol
19:00Levallois Metropolitans - Mornar Basket
basketbol
19:00Ahli Manama - Manama
basketbol
19:00Rueil - Etoile Angers
basketbol
19:00Al-Zohoor - Ittihad
basketbol
19:30Andrezieux Boutheon - USAP
basketbol
19:34Koping Stars - Borås Basket
basketbol
20:00Zadar - Skrljevo
basketbol
20:00Sencur - Nova Gorica Mladi
basketbol
20:00Podcetrtek - Celje
basketbol
20:00Barcelona Bàsquet - Delteco
basketbol
21:00Dolomiti Energia Trentino - Cedevita Olimpija
basketbol
21:00Orchies - Mulhouse Basket
basketbol
21:00Gamarde - Toulouse
basketbol
21:00Vosges - Maritime Boulogne
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
21:00Rochelle Rupella - Union Tarber Lourdes
basketbol
21:00Union Basket Chartres Metropole - Caen Basket Calvados
basketbol
21:00Union Rennes - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Metropole - Lorient
basketbol
21:00Saint Quentin - Lille Metropole Basket
basketbol
21:00BBC - Patriots Kigali
basketbol
21:30Dijon - Keravnos (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Iberostar Tenerife - Bakken Bears (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Bakken Bears
basketbol
21:30Dijon Bourgogne - Keravnos
basketbol
21:30Stade de Vanves - Bordeaux
basketbol
21:30Vendee Challans Basket - Sables Vendee
basketbol
21:40Piratas de Bogota - Condores Cundinamarca
basketbol
21:45Joventut Badalona - Venezia (S SPORT 2 HD)
basketbol
21:45FIATC Joventut Badalona - Reyer Venezia Mestre
basketbol
22:15Real Madrid Baloncesto - Obradoiro
basketbol
23:00Moscavide - Scalipus
basketbol
02:00Paulo - Osasco
basketbol
03:15Stockolmo - Olvivol Mundial
basketbol
03:40Cali de Santiago - Caribbean Storm Cimarrones
basketbol
13:00Egis - Seoul SK Knights
basketbol
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:30Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola
basketbol
18:30Kataja Basket Club - UU-Korihait Uusikaupunki
basketbol
18:30Lahti - Nokia
basketbol
18:30Lapuan Korikobrat - Kauhajoen Karhu
basketbol
18:30Pyrintö Tampere - Kaarinan
basketbol
19:00Panevezys Lietkabelis - Antwerp Giants
basketbol
19:00Nizhny Novgorod - Falco KC Szombathely
basketbol
19:00Nizhny Novgorod - Falco Szombathely (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:15Promitheas Patras - Nanterre
basketbol
19:30Lokomotiv Kuban - MoraBanc Andorra
basketbol
19:30Start Lublin - Basket Zaragoza 2002
basketbol
19:30AEK - Tsmoki Minsk (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Gran Canaria
basketbol
20:00Budućnost Podgorica - Ratiopharm
basketbol
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Champagne Chalons-Reims Basket
basketbol
21:30Banco di Sardegna Sassari - Galatasaray Medical Park
basketbol
21:30BS Sassari - Galatasaray (A Spor HD)
basketbol
21:30Cholet Basket - Hapoel Holon (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:00Virtus Granarolo Bologna - Monako
basketbol
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Žalgiris - Valencia
basketbol
21:00Alba Berlin - Saski Baskonia
basketbol
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
basketbol
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
basketbol
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
basketbol
20:30Anadolu Efes - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
basketbol
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
basketbol
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
futbol
17:00İçel İY - Payaşspor (A Spor HD)Canlı
futbol
16:22Bastion Minsk - Kings MinskCanlı
futbol
15:45Šmartno 1928 - KrkaCanlı
futbol
15:45Napredak Kruševac - ZarkovoCanlı
futbol
15:15Hanoi T&T - Hong Linh Ha TinhCanlı
futbol
14:30Progresul Spartac Bükreş - Rapid BucureștiCanlı
futbol
17:00İçel İdman Yurdu - Payasspor
futbol
17:00Rudar Labin - Inter Zapresic
futbol
17:00Deportes Iquique - Deportes La Serena
futbol
17:30Bahlinger - Schott Mainz
futbol
17:30Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali
futbol
17:40Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
futbol
17:40Al-Salmiya - Khaitan Sporting Club
futbol
18:00Panevezys - Riteriai
futbol
18:00Banga Gargždai - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
18:00Lija Athletic - Gżira United
futbol
18:00Tarxien Rainbows - Santa Lucía
futbol
18:00Milsami - Zimbru Chișinău
futbol
18:25Ohud Medina - Jeel Club
futbol
18:30SalPa - Kaarinan Pojat
futbol
18:30Mikkelin Palloilijat - Kotka
futbol
18:30Musan Salama - Vaasan Palloseura
futbol
18:30Akatemia - Jaro
futbol
18:45Al-Shahaniya Sports Club - Lusail
futbol
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Samsunspor
futbol
19:00Oberachern - Pforzheim
futbol
19:00Rudar Velenje - Maribor
futbol
19:15Al-Merrikh - Wadi
futbol
19:30Avusturya Lustenau - Bregenz
futbol
19:30Gerasdorf - Schwechat
futbol
19:30Union La Calera - Huachipato
futbol
19:45Breda - Cambuur
futbol
19:45Eindhoven - N.E.C.
futbol
19:55Dinamo Kiev - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Zenit - Club Brugge (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:55Yarmouk Kuwait - Tadamun
futbol
19:55Burgan Sports Club - Qadsia
futbol
19:55Dynamo Kyiv - Juventus
futbol
19:55Zenit Saint Petersburg - Club Brugge
futbol
20:00Karşıyaka - Bergama Bld. (A Spor HD)
futbol
20:00Karşıyaka - Bergama Belediyespor
futbol
20:00Dynamo Dresden - Zwickau
futbol
20:00Uerdingen 05 - Wehen Wiesbaden
futbol
20:00Verl - Magdeburg
futbol
20:00Turkgucu Ataspor - Lübeck
futbol
20:00Waldhof Mannheim - Hansa Rostock
futbol
20:00Astoria Walldorf - 08 Homburg
futbol
20:00Frankfurt - Elversberg
futbol
20:00Kickers Offenbach - Giessen
futbol
20:00Hoffenheim - 1846
futbol
20:00Aalen - Hessen Kassel
futbol
20:00Hunfelder - Baunatal
futbol
20:00Sportfreunde Kladow - Polar Pinguin
futbol
20:00Donau - Koma Elektra
futbol
20:00Heiligenkreuz - Weinland Gamlitz
futbol
20:00Mettersdorf - Voitsberg
futbol
20:00Allerheiligen - Deutschlandsberger
futbol
20:00Esbjerg - Hvidovre
futbol
20:00Kolding - Hobro
futbol
20:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
20:00Thun - Winterthur
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - 1900
futbol
20:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
futbol
20:00Sūduva Marijampolė - Zalgiris Kaunas
futbol
20:00Shrewsbury Town - Bristol Rovers
futbol
20:00Cheltenham Town - Scunthorpe United
futbol
20:30Kriens - Grasshopper Club Zürich
futbol
20:30Neusiedl am See 1919 - Wiener Viktoria
futbol
20:30Kirchbichl - Innsbruck
futbol
20:30Chaves - Oliveirense
futbol
20:30Gillingham - Portsmouth
futbol
20:30Morecambe - Mansfield Town
futbol
20:45Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
futbol
21:00Amparo Athletico Club - Brasilis
futbol
21:00Flamengo - Sociedade Esportiva Itapirense
futbol
21:00Jabaquara Atlético Clube - Osasco
futbol
21:00Maua - Barcelona Esportivo Capela
futbol
21:00União Mogi das Cruzes - Mogi Das Cruzes
futbol
21:00Accrington Stanley - Fleetwood Town
futbol
21:00Blackpool - Charlton Athletic
futbol
21:00Doncaster Rovers - Ipswich Town
futbol
21:00Hull City - Wimbledon
futbol
21:00Lincoln City - Plymouth Argyle
futbol
21:00Oxford United - Milton Keynes Dons
futbol
21:00Sunderland - Crewe Alexandra
futbol
21:00Wigan Athletic - Peterborough United
futbol
21:00Barrow - Bolton Wanderers
futbol
21:00Cambridge United - Port Vale
futbol
21:00Colchester United - Forest Green Rovers
futbol
21:00Exeter City - Crawley Town
futbol
21:00Oldham Athletic - Carlisle United
futbol
21:00Stevenage - Newport County
futbol
21:00Tranmere Rovers - Leyton Orient
futbol
21:00Aberdeen - Hamilton Academical
futbol
21:30B36 Torshavn - 07 Vestur
futbol
21:30Nuneaton Town - Ives Town
futbol
21:30Scarborough Athletic - Whitby Town
futbol
21:45Flint Town United - Bala Town
futbol
21:45North Leigh - Neots Town
futbol
21:45Winchester City FutbolClub - Bristol Manor Farm
futbol
21:45Chichester City - Cray Valley Paper Mills
futbol
21:45Hastings United - Three Bridges
futbol
21:45Brightlingsea Regent - Leatherhead
futbol
21:45Cheshunt - Hornchurch
futbol
21:45East Thurrock United - Horsham
futbol
21:45Enfield Town - Margate
futbol
21:45Lewes - Merstham
futbol
21:45Wingate & Finchley - Corinthian-Casuals
futbol
21:45Glossop North - Frickley Athletic
futbol
21:45Marske United - Ossett United
futbol
21:45Newcastle Town - Ilkeston
futbol
21:45Ramsbottom United - Kendal Town
futbol
21:45Runcorn Linnets - Tadcaster Albion
futbol
21:45Sheffield - Lincoln United
futbol
21:45Stamford - Worksop Town
futbol
21:45Sutton Coldfield Town - Kidsgrove Athletic
futbol
21:45Workington - Clitheroe
futbol
21:45Atherton Collieries - Bamber Bridge
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Stafford Rangers
futbol
21:45Buxton - Mickleover Sports
futbol
21:45United of Manchester - Lancaster City
futbol
21:45Gainsborough Trinity - Stalybridge Celtic
futbol
21:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
21:45South Shields - Morpeth Town
futbol
21:45Warrington Town - Nantwich Town
futbol
21:45Galway United - Drogheda United
futbol
21:45San Giovanni - Murata
futbol
21:45Virtus - Folgore Falciano Calcio
futbol
21:45Bristol City - Middlesbrough
futbol
21:45Coventry City - Swansea City
futbol
21:45Huddersfield Town - Derby County
futbol
21:45Millwall - Luton Town
futbol
21:45Norwich City - Birmingham City
futbol
21:45Nottingham Forest - Rotherham United
futbol
21:45Burton Albion - Rochdale
futbol
21:45Northampton Town - Swindon Town
futbol
21:45Bradford City - Walsall
futbol
21:45Grimsby Town - Harrogate Town
futbol
21:45Salford City - Southend United
futbol
21:45Wealdstone - Chesterfield
futbol
22:00Barcelona - Ferencvaros (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Rennes - Krasnodar (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Paris Saint Germain - Manchester United (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Leipzig - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Lazio - B.Dortmund (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Chelsea - Sevilla (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00São José Esporte Clube - Suzano
futbol
22:00Pyramids - Horoya
futbol
22:00FC - Den Bosch
futbol
22:00Chelsea - Sevilla
futbol
22:00O'Higgins - Curicó Unido
futbol
22:00Barcelona - Ferencvárosi
futbol
22:00Paris Saint-Germain - Manchester United
futbol
22:00Leipzig - İstanbul Başakşehir
futbol
22:00Lazio - Borussia Dortmund
futbol
22:00Stade Rennais - Krasnodar
futbol
22:00Reading - Wycombe Wanderers
futbol
22:00ChievoVerona - Brescia Calcio
futbol
22:00Pisa 1909 - Monza Brianza 1912
futbol
22:00Cittadella - Pordenone Calcio
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Reggiana 1919
futbol
22:00Empoli - SPAL
futbol
22:00Unione Venezia - Delfino Pescara 1936
futbol
22:00Frosinone Calcio - Virtus Entella
futbol
22:00Reggina Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Vicenza Calcio - Salernitana 1919
futbol
22:15Ħamrun Spartans - Birkirkara
futbol
22:15Zejtun Corinthians - Balzan
futbol
22:30Estoril Praia - Feirense
futbol
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
00:00Deportivo La Guaira - Trujillanos
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Atlante
futbol
01:15Santos - Defensa (S SPORT HD)
futbol
01:15Club Olimpia - Delfin
futbol
01:15Santos - Defensa y Justicia
futbol
01:15Maceio - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:15Esporte Clube Juventude - Avaí Futebol Clube
futbol
01:15Oeste Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
03:05Atletico Morelia - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
futbol
03:30River Plate - LDU Quito (S SPORT HD)
futbol
03:30Nashville - Dallas
futbol
03:30Peñarol - Clube Atlético Paranaense
futbol
03:30Club Atlético River Plate - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
03:30Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30São Paulo - Deportivo Binacional
futbol
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:30Operario Ferroviario - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
05:05Tampico Madero - Pumas Tabasco
futbol
08:00Honiara City - Solomon Warriors
futbol
10:30Shenzhen - Tianjin Teda
futbol
11:00Chi Minh City - Dinh
futbol
11:00Dong - Kon
futbol
11:00Vinh Long - Binh Thuan
futbol
11:00Huda Hue - FC
futbol
11:00Kızıljar - Taraz
futbol
11:30Cong An Nhan - Trieu Minh
futbol
11:30TTBD Phu Dong - Vietnam
futbol
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
futbol
11:45ACDC - Banbueng
futbol
11:45Kabinburi - Pattaya Discovery United
futbol
11:45Kanjanapat Group - Thong
futbol
11:45KohKwang - Royal Thai Fleet
futbol
11:45Mahasarakham United - Khonkaen Mordindang
futbol
11:45Muang Loei United - Udon United
futbol
11:45Muangkan United - Saraburi United
futbol
11:45Northern Tak United - Nan
futbol
11:45Rayong United - Kaeo City
futbol
11:45Samut Songkhram - Pathumthani Üniversitesi
futbol
11:45Thonburi United - Royal Thai Army
futbol
12:00Gold Coast United - Gold Coast Knights
futbol
12:00Force - Samut Prakan Customs United
futbol
12:00Assumption United - Bang Pa-in Ayutthaya
futbol
12:00Chamchuri United - Prime Bangkok
futbol
12:00Chiangrai Larnna - Kamphaeng Phet
futbol
12:00Grakcu Sai Mai United - Kasem Bundit Üniversitesi
futbol
12:00Hin City - Thawi Watthana Samut Sakhon
futbol
12:00Inter Bangkok - Siam
futbol
12:00Surat Thani - Phattalung
futbol
12:00Ubon Kruanapat - Yasothon
futbol
12:00Tuan Tu Phu - Dinh
futbol
12:00Vissel Kobe - Kashima Antlers
futbol
12:30Brisbane City - Peninsula Power FutbolClub
futbol
12:30Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
futbol
12:30Dong Nai - Tien Giang
futbol
13:00Erok Spor - Arnavutköy Belediyesi
futbol
13:00Erokspor - Arnavutköy Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Qaradağ - Keshla
futbol
13:00Kataller Toyama - Vanraure Hachinohe
futbol
13:00Albirex Niigata - Fagiano Okayama
futbol
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Machida Zelvia - Avispa Fukuoka
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
futbol
13:00Mito HollyHock - Montedio Yamagata
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu
futbol
13:00Tokyo Verdy - Júbilo Iwata
futbol
13:00Marines Eureka - Chanthaburi
futbol
13:00Rajpracha - Singha GB Kanchanaburi
futbol
13:30Giresunspor - Adanaspor
futbol
13:30Giresunspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
13:30Giresunspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30Tochigi - Ryūkyū
futbol
13:30Shonan Bellmare - Sagan Tosu
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
futbol
14:00Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor
futbol
14:00Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediyespor
futbol
14:00Hacettepe - Kahramanmaraşspor
futbol
14:00Karacabey Belediyespor - Belediye Vanspor
futbol
14:00Mamak - Eyüpspor
futbol
14:00Manisa - Ergene Velimeşe Spor
futbol
14:00Pendikspor - Konyaspor 1922
futbol
14:00Sakaryaspor - Pazarspor
futbol
14:00Sarıyer - Ankara Demirspor
futbol
14:00Serik Belediyespor - Turgutluspor
futbol
14:00Utaş Uşakspor - Erzincanspor
futbol
14:00Zonguldak Kömürspor - Amedspor
futbol
14:00Legia Warsaw - Legionovia Legionowo
futbol
14:00Lamphun Warrior - Kwae
futbol
14:00Nonthaburi United - North Bangkok Üniversitesi
futbol
14:3068 Yeni Aksarayspor - Malatya Yeşilyurt
futbol
14:30Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
futbol
14:30Concordia Chiajna - Mioveni
futbol
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploiești
futbol
14:30Axiopolis - Farul Constanța
futbol
14:30Sanmartin - Comuna Recea
futbol
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
14:30Ghiroda - Poli Timisoara
futbol
14:30Husana Husi - Focsani
futbol
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea Călărași
futbol
14:30Somuz Falticeni - Ceahlăul Piatra Neamț
futbol
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii Targu
futbol
14:30Chachoengsao - Bankhai United
futbol
14:35Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune
futbol
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)
futbol
15:00Tekirdağspor - Silivrispor
futbol
15:00Minsk - Slavia-Mozyr
futbol
15:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
15:00Podgorica - Jezero Plav
futbol
15:00Zeta - Ibar Rozaje
futbol
15:00Iskra Danilovgrad - Titograd
futbol
15:00Petrovac - Dečić
futbol
15:00Mačva Šabac - Metalac Gornji Milanovac
futbol
15:00Beltinci - Domžale
futbol
15:00Radomlje - Tabor Sežana
futbol
15:00Al-Sahel Tartus - Al-Wathba
futbol
15:00Al-Talia - Jableh
futbol
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Shorta Damascus
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
futbol
15:00Al-Karamah - Harjaleh
futbol
15:00Hurriya - Al-Wahda SC Damascus
futbol
15:00Hutteen - Tishreen
futbol
15:00Krystal Kherson - Hirnyk-Sport Komsomolsk
futbol
15:00Prykarpatye - Nyva Ternopil
futbol
15:00VPK-Agro Magdalinovka - Chornomorets Odesa
futbol
15:00Mykolaiv - Veres Rivne
futbol
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal Tula
futbol
15:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskova
futbol
15:30Gwarek - Polonia Nysa
futbol
15:30Mladost Lučani - Dinamo Vranje
futbol
15:30Novi Pazar - Čukarički
futbol
15:30FK - Kolubara Lazarevac
futbol
15:30radnicki Pirot - Proleter Novi
futbol
15:30Voždovac - Fraficar Beograd
futbol
15:30Novi Boegrad - Inđija
futbol
15:30Kabel Novi - Radnik Surdulica
futbol
15:30Trayal - Backa Topola
futbol
15:30Potencia - Los Halcones
futbol
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor
futbol
16:00Krupa na Vrbasu - Sarajevo
futbol
16:00Rudar Kakanj - Borac Banja Luka
futbol
16:00Rudar Prijedor - Zvijezda 09
futbol
16:00Velež Mostar - Široki Brijeg
futbol
16:00Željezničar Sarajevo - Gorazde
futbol
16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina
futbol
16:00Südtirol - Carpi 1909
futbol
16:00Paganese Calcio 1926 - Virtus Francavilla
futbol
16:00Città di Palermo - Turris Neapolis 1944
futbol
16:00Belluno 1905 - Ambrosiana
futbol
16:00Calcio Chieri 1955 - Legnano
futbol
16:00Nocerina - Sassari Torres 1903
futbol
16:00Aglianese - Bagnolese
futbol
16:00Casale Calcio - Gozzano
futbol
16:00Castrovillari - Santa Maria Cilento
futbol
16:00Nasaf Qarshi - AGMK
futbol
16:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
futbol
16:00Podhale - Podlasie
futbol
16:00Alliance Lipova Dolina - Volyn Lutsk
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - Khimki
futbol
16:30Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
futbol
17:00Tirsense - Olimpico Montijo
futbol
17:00Orenburg - Soçi
futbol
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
futbol
17:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
futbol
17:00Brezice - Olimpija Ljubljana
futbol
17:00Metallist 1925 - Avanhard Kramatorsk
futbol
17:15Apollon Smyrni - Giannina
futbol
17:30Espanyol - Mirandés
futbol
18:00Orlando City - Richmond Kickers
futbol
18:00Szeged 2011 - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
18:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
futbol
18:00Elana Toruń - Starogard Gdanski
futbol
18:00Dynamo Bryansk - Tambov
futbol
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
futbol
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
futbol
18:30Waalwijk - Zwolle
futbol
18:30Kajaani - MYPA
futbol
18:30Casertana - Catanzaro 1929
futbol
18:30AlbinoLeffe - Renate
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
futbol
18:40Górnik Łęczna - Arka Gdynia
futbol
18:45Al-Duhail - Sadd
futbol
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Altay
futbol
19:00Balıkesirspor - Boluspor
futbol
19:00Kocaelispor - İnegölspor
futbol
19:00Fethiyespor - Nazilli Belediyespor
futbol
19:00Skive - Vendsyssel
futbol
19:00Mantova - Matelica
futbol
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
futbol
19:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
futbol
19:00Chertanovo Moskova - FC
futbol
19:00Veles Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
19:00Javor Ivanjica - Radnički 1923
futbol
19:00Koper - Aluminij
futbol
19:00Triglav Kranj - Celje
futbol
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Sonnenhof Großaspach - Stuttgart
futbol
19:30Werder Bremen - Oberneuland
futbol
19:30Biesingen - Bildstock
futbol
19:30Fremad Amager - Helsingør
futbol
19:30Atletico Arezzo - Calcio Padova
futbol
19:30Legnago Salus - Perugia Calcio
futbol
19:30Pesaro - Triestina Calcio
futbol
19:30Potenza - Teramo
futbol
19:30Viterbese Castrense - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Livorno Calcio - Novara Calcio
futbol
19:30Alessandria Calcio 1912 - Grosseto
futbol
19:30Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
futbol
19:30Ksar - Police
futbol
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
futbol
19:30Hamburger - Erzgebirge
futbol
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
futbol
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
futbol
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
futbol
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
futbol
20:00Hallescher - Meppen
futbol
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
futbol
20:001860 München - Saarbrucken
futbol
20:00Rot-Weiss Koblenz - Pirmasens
futbol
20:00Balingen - Bayern Alzenau
futbol
20:00Steinbach - Freiburg
futbol
20:00Wolfsburg - Schwarz-Weiß Rehden
futbol
20:00Fernvald - Waldgirmes
futbol
20:00Rot-Weiss Walldorf - Ginsheim
futbol
20:00Neuhof 1910 - Hanau 93
futbol
20:00Lehnerz - Buchonia Flieden
futbol
20:00Türk Gücü Friedberg - Dietkirchen
futbol
20:00Charlottenburg Berlin - Berliner
futbol
20:00Wittenauer SC Concordia - Wilmersdorf
futbol
20:00First Vienna - 13
futbol
20:00Dellach-Gail - Völkermarkt
futbol
20:00Fortuna 05 - Avusturya XIII
futbol
20:00Lugo - Girona
futbol
20:00LAC-Inter - Nußdorfer
futbol
20:00Ponferradina - Tenerife
futbol
20:00Køge - Fredericia
futbol
20:00Las Palmas - Castellon
futbol
20:00Landskrona BoIS - Lindome
futbol
20:00Lecce - Cremonese
futbol
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
futbol
20:00Dalkurd - Sundsvall
futbol
20:00Degerfors - Örgryte
futbol
20:00Norrby - Halmstads
futbol
20:00Östers - Umeå
futbol
20:00Vasteras - Akropolis
futbol
20:30Heeslinger - Spelle-Venhaus
futbol
20:30Strausberg - Hertha 03 Zehlendorf
futbol
20:30Essling - Siemens
futbol
20:30Helfort 15 - Wienerberg
futbol
20:30KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
futbol
20:30Vilbel - Erlensee
futbol
20:30Viktoria Griesheim - Steinbach
futbol
20:30Rot-Weiß Hadamar - 1931 Eddersheim
futbol
20:30Kleve - Velbert
futbol
20:30Meerbusch - Schwarz-Weiß Essen
futbol
20:30Sportfreunde Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord
futbol
20:30SpVgg 04 Ratingen - SSVg Velbert
futbol
20:30TuRU Düsseldorf - Mönchengladbach 1894
futbol
20:30Velbert - Jahn Dinslaken-Hiesfeld
futbol
21:00Zeilsheim - Hessen Dreieich
futbol
21:00Siegburger SV 04 - Duren
futbol
21:00Niederwenigern - Cronenberger
futbol
21:00Progrès Niedercorn - Swift Hesperange
futbol
21:00Racing FC Union Lüksemburg - Rodange 91
futbol
21:45Cardiff City - Bournemouth
futbol
21:45Queens Park Rangers - Preston North
futbol
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
futbol
21:45Stoke City - Barnsley
futbol
21:45Watford - Blackburn Rovers
futbol
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Ajax - Liverpool
futbol
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
futbol
22:00Midtjylland - Atalanta
futbol
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
futbol
22:00Manchester City - Porto
futbol
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
futbol
22:30Sabadell - Alcorcón
futbol
22:30Fuenlabrada - Logroñés
futbol
22:30Almería - Cartagena
futbol
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
futbol
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
futbol
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
futbol
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
futbol
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
futbol
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
futbol
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
futbol
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
futbol
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
futbol
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Leganés - Real Zaragoza
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
futbol
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
futbol
19:55Young Boys - Roma
futbol
19:55Dundalk - Molde
futbol
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
futbol
19:55Rijeka - Real Sociedad
futbol
19:55Lech Poznań - Benfica
futbol
19:55PAOK - Omonia
futbol
19:55CSKA Sofia - Cluj
futbol
19:55Eindhoven - Granada
futbol
19:55Napoli - Alkmaar
futbol
19:55Rapid Wien - Arsenal
futbol
19:55Standard Liège - Rangers
futbol
20:00Mallorca - Albacete Balompié
futbol
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
futbol
22:00Sparta Prague - Lille
futbol
22:00Celtic - Milan
futbol
22:00Slovan Liberec - Gent
futbol
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
futbol
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
futbol
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
futbol
22:00Braga - Athens
futbol
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
futbol
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
futbol
22:00Villarreal - Sivasspor
futbol
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
futbol
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Málaga - Sporting de Gijón
futbol
03:30Boca Juniors - Caracas
futbol
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
futbol
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
futbol
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
futbol
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
futbol
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
futbol
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
futbol
19:30Nurnberg - Karlsruher
futbol
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
futbol
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
futbol
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
futbol
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Stuttgart - Köln
futbol
21:45Kortrijk - Anderlecht
futbol
21:45Nottingham Forest - Derby County
futbol
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
futbol
21:45Sassuolo Calcio - Torino
futbol
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
futbol
22:00Stade Rennais - Angers
futbol
22:00Aston Villa - Leeds United
futbol
22:00Elche - Valencia
futbol
22:30Tondela - Portimonense
futbol
03:30Nashville - İngiltere Revolution
futbol
03:30Puebla - Club León
futbol
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
futbol
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
futbol
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
futbol
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
futbol
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
futbol
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
futbol
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
futbol
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
futbol
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
futbol
14:00Darmstadt 98 - Pauli
futbol
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
futbol
14:00Dynamo Moskova - Soçi
futbol
14:30Watford - Bournemouth
futbol
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
14:30West Ham United - Manchester City
futbol
16:00Häcken - Mjällby
futbol
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
futbol
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Atalanta - Sampdoria
futbol
16:30Leipzig - Hertha
futbol
16:30Union Berlin - Freiburg
futbol
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
futbol
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
futbol
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
futbol
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
futbol
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
futbol
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
futbol
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
futbol
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
futbol
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
futbol
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
futbol
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
tenis
16:30Lindstedt/Auger Aliassime - Purcell/SavilleCanlı
tenis
15:05Ivan Volodkevich - Aleksey MatyushCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
17:00Matos/Meligeni Rodrigues Alves - Zielinski/Reese
tenis
17:00Lukas Lacko - Hans Rehberg
tenis
17:00Mayo Hibi - Varvara Lepchenko
tenis
17:00Renata Zarazua - Asia Muhammed
tenis
17:00Ruppert/Herrmann - Bechri/Ibbou
tenis
17:00Dougaz/Mansouri - Ivanov/Kachmazov
tenis
17:30Monroe/Fritz - Norrie/Evans
tenis
17:30Nielsen/Puetz - Bolelli/Gonzalez
tenis
17:30Kolar/Olivetti - Romboli/Yang
tenis
17:30Clara Tauson - Tessah Andrianjafitrimo
tenis
17:30Kayla - Maria Camila Osorio Serrano
tenis
17:30Alvisi/Benvegnu - Mettraux/Semenistaja
tenis
17:30Vishnevskaya/Ureke - Ignatjeva/Kanev
tenis
17:30Blinkova/Kudermetova - Linette/Teichmann
tenis
18:00Brkic/Skugor - Klaasen/Mclachlan
tenis
18:00Nicolas Barrientos - Viktor Durasovic
tenis
18:00Ajdukovic/Hardt - Baez/Sanchez Izquierdo
tenis
18:00Jebens/Obert - Tseng/Ugo Carabelli
tenis
18:30Maximilian Marterer - Mikael Torpegaard
tenis
18:30Begemann/Pel - Lenz/Maden
tenis
18:30Eugenie Bouchard - Katie Volynets
tenis
18:30Magdalena Frech - Claire
tenis
19:00Nishikori/Uchiyama - Martin/Rojer
tenis
19:00Ankita Raina - Gabriela Talaba
tenis
19:00Veronica Cepede Royg - Marie Benoit
tenis
19:00Kichenok/Niculescu - Olaru/Friedsam
tenis
19:00Danilo Petrovic - Dennis Novak
tenis
19:00Jannik Sinner - James Duckworth
tenis
19:00Katerina Siniakova - Cori Gauff
tenis
19:30Mats Rosenkranz - Maxime Cressy
tenis
19:30Richard Gasquet - Alex De Minaur
tenis
20:00Rehberg/Stebe - Weindl/Schnaitter
tenis
20:00Lane/Martinez - Abou Boutros/Kalyanpur
tenis
20:00Dolehide/Mcnally - Baptiste/Osuigwe
tenis
20:30Fernando Verdasco - John Millman
tenis
20:30Barbora Zahlavova Strycova - Jabeur
tenis
21:00Zizou Bergs - Albert Ramos
tenis
21:45Kawa/Frech - Arruabarrena/Errani
tenis
21:45Kawaguchi/Osorio Serrano - Bouchard/Lepchenko
tenis
22:45Kania/Piter - Sharma/Sherif
tenis
22:45Vickery/Minnen - Doi/Stojanovic
tenis
22:50Kania/Piter - Abdel-Aziz/Sharma
tenis
00:15Danilina/Raina - Broady/Routliffe
tenis
00:15Lorenzo/Loeb - Arconada/Kostyuk
tenis
11:00A. Behar/Escobar - Kirkin/Kirci
tenis
11:00Ivashka/Ferreira Silva - Goransson/Sitak
tenis
11:00Polansky/Popko - Galloway/Lammons
tenis
12:00Borna Gojo - Clarke
tenis
12:00Maxime Janvier - Benjamin Bonzi
tenis
12:00Sebastian Ofner - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:00Amanda Anisimova - Elise Mertens
tenis
12:00Anett Kontaveit - Sara Sorribes Tormo
tenis
12:00Elina Svitolina - Maria Sakkari
tenis
12:00Jelena Ostapenko - Petra Martic
tenis
12:00Victoria Azarenka - Barbora Krejcikova
Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.